Jídelní židle ARIA hnědá
Jídelní židle ARIA v hnědém sametu nabízí pohodlné sezení a elegantní vzhled do každé moderní domácnosti. Měkké čalounění a stabilní konstrukce zajišťují komfort i při delším posezení. Stylová volba k jídelnímu stolu i do pracovního koutku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8594229461299 |
| ? Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Kov, Samet |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| Výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Hloubka sedu: | 39 cm |
| Tloušťka nohou: | 2,2 cm |
| Počet kusů v balení: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Nosnost: | 130 kg |
| Látka: | Bluevel 48 |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
