Jídelní židle MARIE zelená manšestr
Jídelní židle s ocelovým podnožím v černé barvě, manšestrový potah.
Elegantní židle s moderním minimalistickým designem. Pohodlné čalounění v tmavě zeleném manšestrovém provedení. Stabilní kovové nohy v černé barvě. Ideální do jídelny, pracovny či moderního interiéru. Spojení komfortu, stylu a odolnosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| EAN: | 8594229460056 |
| ? Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov, Manšestr |
| Výška: | 85 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Hloubka sedu: | 39 cm |
| Počet kusů v balení: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Nosnost: | 130 kg |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
