Stolek SCANDIA 120 natural
Odkládací stolek, lakovaná MDF deska v bílé barvě, bambusové nohy.
Odkládací stolek, lakovaná MDF deska v bílé barvě, bambusové nohy, 60x120x45 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 8594229460490 |
| ? Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambusové dřevo, MDF |
| ? Nosnost: | 50 Kg |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
Související produkty
Jídelní stůl GYRUS 120 hnědá
Pouze pro přihlášené
2 065 Kč bez DPH
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Jídelní stůl CERAMON 140 černá
Pouze pro přihlášené
1 404 Kč bez DPH
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Jídelní stůl ROBUL 160 natural
Pouze pro přihlášené
3 718 Kč bez DPH
4 499 Kč
6 599 Kč
(–31 %)
Jídelní stůl ROBUL 200 natural
Pouze pro přihlášené
4 545 Kč bez DPH
5 499 Kč
7 499 Kč
(–26 %)
Jídelní stůl ORBIS 100 hnědá
Pouze pro přihlášené
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Podobné produkty
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 396 Kč bez DPH
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 120
Pouze pro přihlášené
1 652 Kč bez DPH
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
