Stolek SCANDIA 85 natural
Značka: House 5
Odkládací stolek, lakovaná MDF deska v bílé barvě, bambusové nohy.
Moderní konferenční stolek s originálním tvarem desky. Bílá stolová deska působí čistě a elegantně. Stabilní nohy z přírodního dřeva dodávají teplý a skandinávský vzhled. Vhodný do obývacího pokoje či moderní pracovny. Kombinace jednoduchosti, praktičnosti a stylového designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 8594229460483 |
| ? Barva: | Bílá, Přírodní |
| Materiál: | Bambusové dřevo, MDF |
| ? Nosnost: | 50 Kg |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
Související produkty
Jídelní stůl CERAMON 140 bílá
Pouze pro přihlášené
1 404 Kč bez DPH
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Jídelní stůl TERRON 200 bílá
Pouze pro přihlášené
5 784 Kč bez DPH
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Jídelní stůl CERAMON 120 černá
Pouze pro přihlášené
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
2 297 Kč
(–34 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 396 Kč bez DPH
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Jídelní stůl NEROSS 180 černá
Pouze pro přihlášené
3 305 Kč bez DPH
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Jídelní stůl CERAMON 140 černá
Pouze pro přihlášené
1 404 Kč bez DPH
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Podobné produkty
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 120
Pouze pro přihlášené
1 652 Kč bez DPH
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 396 Kč bez DPH
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
