Stolek SCANDIA 55 natural
Značka: House 5
Odkládací stolek, lakovaná MDF deska v bílé barvě, bambusové nohy.
Moderní konferenční stolek s originálním tvarem desky. Bílá stolová deska působí čistě a elegantně. Stabilní nohy z přírodního dřeva dodávají teplý a skandinávský vzhled. Vhodný do obývacího pokoje či moderní pracovny. Kombinace jednoduchosti, praktičnosti a stylového designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 8594229460476 |
| ? Barva: | Bílá |
| Materiál: | Bambusové dřevo, MDF |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 55 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
Související produkty
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 396 Kč bez DPH
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Jídelní stůl ROBUL 160 natural
Pouze pro přihlášené
3 718 Kč bez DPH
4 499 Kč
6 599 Kč
(–31 %)
Jídelní stůl ORBIS 100 hnědá
Pouze pro přihlášené
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Jídelní stůl CERAMON 140 černá
Pouze pro přihlášené
1 404 Kč bez DPH
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Jídelní stůl ROBUL 200 natural
Pouze pro přihlášené
4 545 Kč bez DPH
5 499 Kč
7 499 Kč
(–26 %)
Podobné produkty
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
1 817 Kč bez DPH
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 396 Kč bez DPH
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 120
Pouze pro přihlášené
1 652 Kč bez DPH
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
