Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 120
Značka: House 5
MDF deska, barva bílá, podnoží z masivního dřeva v přírodní dekoru.
Obdélníkový jídelní stůl s moderním skandinávským designem. Bílá stolová deska dodává interiéru čistý a elegantní vzhled. Stabilní nohy z přírodního dřeva pro hřejivý dojem. Vhodný do jídelny, kuchyně či menších bytových prostor. Spojuje jednoduchost, praktičnost a nadčasový styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8594229460339 |
| ? Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kaučukové dřevo, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
Související produkty
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 150
Pouze pro přihlášené
2 974 Kč bez DPH
3 599 Kč
4 599 Kč
(–21 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Jídelní židle ENZO tmavě šedá
Pouze pro přihlášené
1 975 Kč bez DPH
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Jídelní židle LOREN šedá
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 487 Kč
(–27 %)
Podobné produkty
Jídelní stůl CERAMON 120 černá
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Jídelní stůl CERAMON 140 černá
Pouze pro přihlášené
1 569 Kč bez DPH
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Jídelní stůl NEROSS 180 černá
Pouze pro přihlášené
4 131 Kč bez DPH
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
Jídelní stůl ORBIS 100 hnědá
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Jídelní stůl ORBIS 100 černá
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
