Jídelní stůl ORBIS 80 černá
Značka: House 5
Kulatý jídelní stůl pro 3-4 osoby s dřevěnou deskou v tmavém dekoru. Deska s povrchovou úpravou v dekoru tmavého dřeva, práškované ocelové podnoží v černé barvě. Vysoká stabilita.
Kulatý jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Černá stolová deska dodává interiéru elegantní a sofistikovaný vzhled. Stabilní centrální noha zajišťuje pohodlné sezení kolem stolu. Vhodný do jídelny, kuchyně či kavárenských prostor. Spojuje styl, praktičnost a nadčasovou eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.55 kg |
| EAN: | 8594229460353 |
| ? Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Počet balení: | 3 ks |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
Související produkty
Jídelní židle LOREN hnědá/krémová
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 487 Kč
(–27 %)
Jídelní židle LOREN tmavě šedá
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 487 Kč
(–27 %)
Jídelní židle MARIE zelená manšestr
Pouze pro přihlášené
488 Kč bez DPH
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
Podobné produkty
Jídelní stůl ORBIS 100 černá
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
Jídelní stůl ORBIS 100 hnědá
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
Jídelní stůl SCANDINAVIA natur 105
Pouze pro přihlášené
2 313 Kč bez DPH
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Jídelní stůl CERAMON 120 černá
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Novinka
Rozkládací jídelní stůl EBON natural
Skladem
(>10 ks)
5 364 Kč bez DPH
6 490 Kč
7 990 Kč
(–18 %)
Jídelní stůl CERAMON 120 bílá
Pouze pro přihlášené
1 487 Kč bez DPH
1 799 Kč
2 399 Kč
(–25 %)
Jídelní stůl NEROSS 180 černá
Pouze pro přihlášené
4 131 Kč bez DPH
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
