Zahradní gril EL CLASSICO
Stylový kulatý gril na dřevěné uhlí v elegantním černém provedení je ideální volbou pro letní grilování na terase, zahradě i balkoně. Díky praktickým kolečkům se snadno přemisťuje a uzavíratelné víko pomáhá udržet stabilní teplotu během přípravy pokrmů. Minimalistický design v kombinaci s chromovanými nohami působí moderně a nadčasově.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.85 kg |
| Celková výška: | 76 cm |
| Výška grilovací plochy: | 60 cm |
| Šířka grilu: | 43 cm |
| Šířka mřížky: | 41 cm |
| Počet balení: | 1 ks |
| Počet kusů v balení: | 1 |
Jsme nábytkářská firma se skladem umístěným v Rudné u Prahy. A k tomu nabízíme možnost objednávek celých kontejnerů přímo z výrobních fabrik v Číně a Vietnamu. Více se o nás můžete dočíst zde : www.house-5.com
