Dining chair BELLA beige
Brand: House 5
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Additional parameters
| Category: | Dining chairs |
|---|---|
| Weight: | 5.6 kg |
| EAN: | 8594229460155 |
| ? Color: | Beige |
| Material: | Steel, Velvet |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 61 cm |
| Depth: | 46 cm |
| Packing: | 4 pcs / 1 ctn |
Related products
Dining chair MARIE grey corduroy
Registered only
371 Kč excl. VAT
449 Kč
899 Kč
(–50 %)
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 499 Kč
(–42 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table ROBUL 200 natural
Registered only
4 545 Kč excl. VAT
5 499 Kč
7 499 Kč
(–26 %)
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table CERAMON 140 white
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
