Dining chair BELLA black
Brand: House 5
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Additional parameters
| Category: | Dining chairs |
|---|---|
| Weight: | 5.6 kg |
| EAN: | 8594229460131 |
| ? Color: | Black |
| Material: | Steel, Velvet |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 61 cm |
| Depth: | 46 cm |
| Packing: | 4 pcs / 1 ctn |
Related products
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Dining table ROBUL 160 natural
Registered only
3 718 Kč excl. VAT
4 499 Kč
6 599 Kč
(–31 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Alternative products
Dining chair ENZO dark grey
Registered only
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining chair LOREN dark grey
Registered only
1 156 Kč excl. VAT
1 399 Kč
2 487 Kč
(–43 %)
