Dining chair BELLA grey
Brand: House 5
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Additional parameters
| Category: | Dining chairs |
|---|---|
| Weight: | 5.6 kg |
| EAN: | 8594229460124 |
| ? Color: | Grey |
| Material: | Steel, Velvet |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| Height: | 86 cm |
| Width: | 61 cm |
| Depth: | 46 cm |
| Packing: | 4 pcs / 1 ctn |
Related products
Novinka
Jídelní stůl EBON natural
Available
(>10 pcs)
5 364 Kč excl. VAT
6 490 Kč
7 990 Kč
(–18 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Alternative products
Dining chair MARIE green corduroy
Registered only
488 Kč excl. VAT
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
