Dining chair BELLA turquoise
Brand: House 5
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 84x54x62 cm. Seat made of 9 mm plywood with a 22 kg/m³ foam layer, legs 30x16 mm.
Additional parameters
| Category: | Dining chairs |
|---|---|
| Weight: | 5.6 kg |
| EAN: | 8594229460148 |
| ? Color: | Turquiose |
| Material: | Steel, Velvet |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| Height: | 84 cm |
| Width: | 61 cm |
| Depth: | 46 cm |
| Packing: | 4 pcs / 1 ctn |
Related products
Dining chair LOREN brown/creme
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 487 Kč
(–27 %)
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining chair ENZO dark grey
Registered only
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining chair ENZO white
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Alternative products
Dining chair MARIE grey corduroy
Registered only
488 Kč excl. VAT
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
Dining chair MARIE green corduroy
Registered only
488 Kč excl. VAT
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
Dining chair ENZO dark grey
Registered only
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
