Dining chair SIENA beige
Brand: House 5
Dining chair with a black steel base, velvet upholstery, 83x57x60 cm.
Elegant chair with armrests and a modern design. Comfortable upholstery in beige velvet with decorative stitching. Stable black metal legs. A perfect addition to the dining room, study, or living room. Combines comfort, style, and a luxurious look.
Additional parameters
| Category: | Dining chairs |
|---|---|
| Weight: | 5.3 kg |
| EAN: | 8594229460179 |
| ? Color: | Beige |
| Material: | Steel, Velvet |
| ? Nosnost: | 120 Kg |
| Height: | 86 cm |
| Width: | 57 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Packing: | 2 pcs / 1 ctn |
Related products
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining chair ENZO white
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
4 131 Kč excl. VAT
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
Novinka
Jídelní stůl EBON natural
Available
(>10 pcs)
5 364 Kč excl. VAT
6 490 Kč
7 990 Kč
(–18 %)
Alternative products
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
