Dining table CERAMON 120 natural
Brand: House 5
Ceramic tabletop, white color with natural decor, black powder-coated steel base, 120x80x76 cm.
Ceramic tabletop, white color with natural decor, black powder-coated steel base, 120x80x76 cm.
Additional parameters
| Category: | Dining tables |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| EAN: | 8594229460278 |
| ? Color: | Natural |
| Material: | Steel, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 120 cm |
| Depth: | 80 cm |
| Packing: | 1 pc / 2 ctn |
Related products
Novinka
Dining Table EBON natural
Available
(>10 pcs)
4 958 Kč excl. VAT
5 999 Kč
7 990 Kč
(–24 %)
Dining chair LOREN dark grey
Registered only
1 156 Kč excl. VAT
1 399 Kč
2 487 Kč
(–43 %)
Alternative products
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table CERAMON 140 white
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining table ROBUL 200 natural
Registered only
4 545 Kč excl. VAT
5 499 Kč
7 499 Kč
(–26 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining table GYRUS 120 white
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table CERAMON 120 white
Registered only
1 239 Kč excl. VAT
1 499 Kč
2 399 Kč
(–37 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table ROBUL 160 natural
Registered only
3 718 Kč excl. VAT
4 499 Kč
6 599 Kč
(–31 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
