Dining table ORBIS 80 brown
Brand: House 5
MDF tabletop, brown color with wood texture, black powder-coated steel base, 80x80x75 cm
MDF tabletop, brown color with wood texture, black powder-coated steel base, 80x80x75 cm.
Additional parameters
| Category: | Dining tables |
|---|---|
| Weight: | 12.55 kg |
| EAN: | 8594229460360 |
| ? Color: | Brown |
| Material: | Steel, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 80 cm |
| Depth: | 80 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
| Load capacity: | 80 kg |
Related products
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table GYRUS 120 white
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Novinka
Dining Table EBON natural
Available
(>10 pcs)
4 958 Kč excl. VAT
5 999 Kč
7 990 Kč
(–24 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 499 Kč
(–42 %)
Alternative products
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Dining table ORBIS 100 brown
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
DIning table ORBIS 80 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table GYRUS 120 white
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Novinka
Dining Table EBON natural
Available
(>10 pcs)
4 958 Kč excl. VAT
5 999 Kč
7 990 Kč
(–24 %)
Dining table ROBUL 140 natural
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 999 Kč
(–33 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
