Dining table SCANDINAVIA natur 150
Brand: House 5
MDF top, white color, rubberwood base in natural color, 150x90x75 cm.
Rectangular dining table with a modern Scandinavian design. The white tabletop adds a clean and elegant look to the interior. Stable natural wood legs provide a warm touch. Suitable for the dining room, kitchen, or smaller living spaces. Combines simplicity, practicality, and timeless style.
Additional parameters
| Category: | Dining tables |
|---|---|
| Weight: | 24.5 kg |
| EAN: | 8594229460346 |
| ? Color: | White |
| Material: | Rubber woood, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 150 cm |
| Depth: | 90 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Dining chair ENZO beige
Available
(>10 pcs)
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 499 Kč
(–42 %)
Alternative products
Dining table CERAMON 140 white
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 239 Kč excl. VAT
1 499 Kč
2 297 Kč
(–34 %)
Dining table CERAMON 120 natural
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table ROBUL 140 natural
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 999 Kč
(–33 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Dining table ROBUL 160 natural
Registered only
3 718 Kč excl. VAT
4 499 Kč
6 599 Kč
(–31 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
