Dining table ORBIS 100 black
Brand: House 5
MDF tabletop, black color with wood texture, black powder-coated steel base, 100x100x75 cm.
MDF tabletop, black color with wood texture, black powder-coated steel base, 100x100x75 cm.
Additional parameters
| Category: | Dining tables |
|---|---|
| Weight: | 16.5 kg |
| EAN: | 8594229460377 |
| ? Color: | Black |
| Material: | Steel, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 100 cm |
| Depth: | 100 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Dining chair MARIE green corduroy
Registered only
488 Kč excl. VAT
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
4 131 Kč excl. VAT
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
Alternative products
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Novinka
Jídelní stůl EBON natural
Available
(>10 pcs)
5 364 Kč excl. VAT
6 490 Kč
7 990 Kč
(–18 %)
Dining table ORBIS 100 brown
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 499 Kč
(–20 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
