Side table VITREA natural-glass
Brand: House 5
Coffee table, glass top, MDF board, black steel frame, 68x68x45 cm.
Round coffee table with a modern industrial design. The clear glass top creates an elegant and airy look. The lower shelf in natural wood decor offers practical use. Stable black metal construction. Combines style, functionality, and timeless design.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 11.8 kg |
| EAN: | 8594229460551 |
| ? Color: | Black, Natural |
| Material: | Steel, Glass, Laminovaná dřevotříska |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 68 cm |
| Depth: | 68 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Alternative products
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
