Side table SCANDIA 120 natural
ChatGPT řekl:
Side table, MDF top in white color, bamboo legs. 60x120x45 cm
ChatGPT řekl:
Side table, MDF top in white color, bamboo legs.60x120x45 cm
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 8.5 kg |
| EAN: | 8594229460490 |
| ? Color: | White |
| Material: | Bamboo, MDF |
| ? Nosnost: | 50 Kg |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 120 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table CERAMON 120 natural
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table ORBIS 80 brown
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Alternative products
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
