Round coffee table with a modern minimalist design. Two storage surfaces in black wood decor for maximum practicality. Stable black metal construction. Suitable for the living room or a stylish study. Combines elegance, functionality, and timeless design.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 5.3 kg |
| EAN: | 8594229460568 |
| ? Color: | Black |
| Material: | Steel, MDF |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 64 cm |
| Depth: | 64 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Alternative products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
