Side table, white MDF top, bamboo legs, 55x55x45 cm.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 3.1 kg |
| EAN: | 8594229460476 |
| ? Color: | White |
| Material: | Bamboo, MDF |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 55 cm |
| Depth: | 55 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
Dining table ROBUL 200 natural
Registered only
4 545 Kč excl. VAT
5 499 Kč
7 499 Kč
(–26 %)
Dining table TERRON 200 white
Registered only
5 784 Kč excl. VAT
6 999 Kč
8 999 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table ROBUL 140 natural
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 999 Kč
(–33 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Alternative products
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 396 Kč excl. VAT
2 899 Kč
4 599 Kč
(–36 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
