Side table CAPSA natural
Brand: House 5
Coffee table with a magazine compartment, natural-colored MDF top, black steel frame, 45x99x60 cm.
Modern coffee table with a practical design. The tabletop in natural wood decor adds an elegant look. Stable black metal construction. Integrated fabric storage space ideal for magazines or small items. Combines functionality, practicality, and stylish appearance.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| EAN: | 8594229460513 |
| ? Color: | Black, Natural |
| Material: | Steel, Fabric, Laminovaná dřevotříska |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 99 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
Dining table CERAMON 120 natural
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table ORBIS 100 brown
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Dining table ROBUL 140 natural
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 999 Kč
(–33 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 599 Kč
(–38 %)
Alternative products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
