Side table MINIMA natural
Brand: House 5
Side table, natural-colored MDF top, black steel base, 40x30x58 cm.
Coffee table with a minimalist design. The tabletop in natural wood decor adds a warm look. Stable black metal construction. The practical shape allows easy sliding next to a sofa or armchair. A combination of simplicity, functionality, and elegant style.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 2.8 kg |
| EAN: | 8594229460506 |
| ? Color: | Natural |
| Material: | Steel, Laminovaná dřevotříska |
| Height: | 58 cm |
| Width: | 30 cm |
| Depth: | 40 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
DIning table ORBIS 80 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Dining table ORBIS 80 brown
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 652 Kč excl. VAT
1 999 Kč
3 199 Kč
(–37 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Alternative products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
