Side table TABULA natural
Brand: House 5
Coffee table, natural-colored MDF top, black steel frame, 40x90x48 cm.
Modern coffee table with a simple design. The tabletop in natural wood decor adds a warm look to the interior. Stable black metal construction. Ideal for the living room or study. Combines practicality, durability, and timeless style.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 7.4 kg |
| EAN: | 8594229460537 |
| ? Color: | Black, Natural |
| Material: | Steel, Laminovaná MDF |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 90 cm |
| Depth: | 47 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Dining table ORBIS 100 brown
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Dining table ORBIS 100 black
Registered only
1 817 Kč excl. VAT
2 199 Kč
3 499 Kč
(–37 %)
Dining table GYRUS 120 brown
Registered only
2 065 Kč excl. VAT
2 499 Kč
3 690 Kč
(–32 %)
Dining table CERAMON 140 white
Registered only
1 404 Kč excl. VAT
1 699 Kč
2 559 Kč
(–33 %)
Alternative products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
826 Kč excl. VAT
999 Kč
1 598 Kč
(–37 %)
