Side table VITREA natural-glass
Brand: House 5
Coffee table, glass top, MDF board, black steel frame, 68x68x45 cm.
Round coffee table with a modern industrial design. The clear glass top creates an elegant and airy look. The lower shelf in natural wood decor offers practical use. Stable black metal construction. Combines style, functionality, and timeless design.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 11.8 kg |
| EAN: | 8594229460551 |
| ? Color: | Black, Natural |
| Material: | Steel, Glass, Laminovaná dřevotříska |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 68 cm |
| Depth: | 68 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Dining table CERAMON 120 white
Registered only
1 239 Kč excl. VAT
1 499 Kč
2 399 Kč
(–37 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
3 305 Kč excl. VAT
3 999 Kč
5 499 Kč
(–27 %)
Dining table ORBIS 80 brown
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
