Dining table SCANDINAVIA natur 150
Brand: House 5
MDF top, white color, rubberwood base in natural color, 150x90x75 cm.
Rectangular dining table with a modern Scandinavian design. The white tabletop adds a clean and elegant look to the interior. Stable natural wood legs provide a warm touch. Suitable for the dining room, kitchen, or smaller living spaces. Combines simplicity, practicality, and timeless style.
Additional parameters
| Category: | Dining tables |
|---|---|
| Weight: | 24.5 kg |
| EAN: | 8594229460346 |
| ? Color: | White |
| Material: | Rubber woood, MDF |
| ? Nosnost: | 100 Kg |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 150 cm |
| Depth: | 90 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
Dining chair MARIE green corduroy
Registered only
488 Kč excl. VAT
590 Kč
899 Kč
(–34 %)
Dining chair ENZO white
Available
(>10 pcs)
1 975 Kč excl. VAT
2 390 Kč
3 499 Kč
(–31 %)
Alternative products
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
4 131 Kč excl. VAT
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Dining table CERAMON 120 white
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 399 Kč
(–25 %)
