Side table CAPSA natural
Brand: House 5
Coffee table with a magazine compartment, natural-colored MDF top, black steel frame, 45x99x60 cm.
Modern coffee table with a practical design. The tabletop in natural wood decor adds an elegant look. Stable black metal construction. Integrated fabric storage space ideal for magazines or small items. Combines functionality, practicality, and stylish appearance.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| EAN: | 8594229460513 |
| ? Color: | Black, Natural |
| Material: | Steel, Fabric, Laminovaná dřevotříska |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 99 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
Side table VITREA natural-glass
Registered only
991 Kč excl. VAT
1 199 Kč
1 598 Kč
(–24 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
Dining table CERAMON 140 black
Registered only
1 569 Kč excl. VAT
1 899 Kč
2 599 Kč
(–26 %)
Alternative products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
991 Kč excl. VAT
1 199 Kč
1 598 Kč
(–24 %)
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
