Side table SCANDIA 120 natural
ChatGPT řekl:
Side table, MDF top in white color, bamboo legs. 60x120x45 cm
ChatGPT řekl:
Side table, MDF top in white color, bamboo legs.60x120x45 cm
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 8.5 kg |
| EAN: | 8594229460490 |
| ? Color: | White |
| Material: | Bamboo, MDF |
| ? Nosnost: | 50 Kg |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 120 cm |
| Depth: | 60 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
991 Kč excl. VAT
1 199 Kč
1 598 Kč
(–24 %)
Novinka
Jídelní stůl EBON natural
Available
(>10 pcs)
5 364 Kč excl. VAT
6 490 Kč
7 990 Kč
(–18 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 974 Kč excl. VAT
3 599 Kč
4 599 Kč
(–21 %)
Alternative products
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 974 Kč excl. VAT
3 599 Kč
4 599 Kč
(–21 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Side table VITREA natural-glass
Registered only
991 Kč excl. VAT
1 199 Kč
1 598 Kč
(–24 %)
