Modern coffee table with an original tabletop shape. The white tabletop creates a clean and elegant look. Stable natural wood legs add a warm Scandinavian touch. Suitable for the living room or a modern study. A combination of simplicity, practicality, and stylish design.
Additional parameters
| Category: | Coffee tables |
|---|---|
| Weight: | 4.9 kg |
| EAN: | 8594229460483 |
| ? Color: | White, Natural |
| Material: | Bamboo, MDF |
| ? Nosnost: | 50 Kg |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 85 cm |
| Depth: | 45 cm |
| Packing: | 1 pc / 1 ctn |
Related products
Side table VITREA natural-glass
Registered only
991 Kč excl. VAT
1 199 Kč
1 598 Kč
(–24 %)
Dining table NEROSS 180 black
Registered only
4 131 Kč excl. VAT
4 999 Kč
5 499 Kč
(–9 %)
Dining table CERAMON 120 white
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 399 Kč
(–25 %)
Dining tables CERAMON 120 black
Registered only
1 487 Kč excl. VAT
1 799 Kč
2 297 Kč
(–21 %)
Alternative products
Side table SCANDIA 120 natural
Registered only
710 Kč excl. VAT
859 Kč
1 197 Kč
(–28 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 105
Registered only
2 313 Kč excl. VAT
2 799 Kč
3 599 Kč
(–22 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 120
Registered only
1 983 Kč excl. VAT
2 399 Kč
3 199 Kč
(–25 %)
Dining table SCANDINAVIA natur 150
Registered only
2 974 Kč excl. VAT
3 599 Kč
4 599 Kč
(–21 %)
